24.juuni.2026
  Raporteeri edust!
  Lisa abivajaja!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kaits (3)
 
 
     
 
 

Ühekordse abi vajajad


Vaadatud 21658 korda.

Kommentaarid (Tagasi) (1-20)  (21-40)  (41-60)  (61-80)  (81-100)  (101-120) 


Anneli - annelisuviste at gmail.com
12.02.26  Kell 13:46  219-4-191-90.dyn.estpak.ee

Tere!
Kas keegi on siit abi saanud?
Olen ise muidu hakkama saanud aga viimasel ajal on olukord raske olnud.
Oleksin väga tänulik toetuse või abi eest!
Anneli Suviste
EE792200221039865435




Jaanika - janxike at gmail.com
31.03.26  Kell 22:47  222-171-35-213.dyn.estpak.ee

Tere. Sooviksin natuke abi.
Oleksin väga tänulik kui keegi saaks aidata rahaliselt. Kiri e-maili janxike@gmail.com


Cetly - cetly2 at mail.ee
04.04.26  Kell 15:07  m91-95-6-189.cust.tele2.ee

Olen üksikema, kes on jäänud selles elus hammasrataste vahele. Olen kannatanud palju vägivalda,kuhu on pidanud sekkuma isegi kiirreageerijad keset ööd, kui mu eksmees muukis minu korterisse sisse. Olen saanud palju ähvardusi, elanud hirmu all niimoodi et mu ümbert kaotati ära lõpuks kõik sõbrad, tohtisin olla vaid kodus, isegi poes ei saanud üksi käia.
Praegugi vaatan iga kord seljatagust,sest ma ei tea kunagi kust ta võib välja ilmuda. Ta on varemgi peale passinud,pimedas akna taga luuramas käinud... Ähvardas oma sugulast ka relvaga, politsei tegeles olukorraga ja ta sai lähenemiskeelu.
Olen pöördunud ohvriabisse ja saan ka psühholoogi abi.
Olin pikalt töötu- toimus koondamine.
Sain alles hiljuti taas püsiva töökoha.
Tänaseks oleme jäänud ilma oma päris kodust- Meie kodu müüdi kohtutäituri oksjonil maha. Alustasime oma elu nullist. Olen kõigest ilma jäänud.
Saan seda kõikke ka tõestada.
Praeguse korteriomanikuga on ka keerulised lood, sest olen talle maksude eest võlgu.. Omanik andis selle nädala lõpuni aega kõik ära tasuda, vastasel juhul lõpetab ta lepingu...
Elan meeletu pinge all, ei saa öösiti magadagi, ärkan pidevalt nuttes ülesse.
Ausalt, iga euro oleks väga suureks abiks.
Täna ei ole isegi söögiraha enam ega midagi süüa.
Mul on väga-väga piinlik aga teen seda kõikke oma laste nimel. Ükski laps ei peaks kannatama tühja kõhtu. Toidupangast saame abi alles uuel kuul.
Kardan et ei saa kellegilt toidunäolgi abi, rääkimata korteriomanikule võlgnevusest..
Äkki keegi hea inimene satub meie abipalvet lugema ja saab meid aidata.

cetly2@mail.ee



Kommentaarid (Tagasi) (1-20)  (21-40)  (41-60)  (61-80)  (81-100)  (101-120) 


Nimi: 
E-mail: 
Kommentaar: 
 Sisesta numbrina "neliteist"
 


MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ärge armastage maailma ega eda, mis on maailmas! Kui keegi armastab maailma, siis ei ole temas Isa armastust. Sest kõik, mis on maailmas - lihahimu, silmahimu ja elukõrkus -, ei ole Isast, vaid maailmast. Ja maailm kaob ja tema himu, aga kes teeb Jumala tahtmist, püsib igavesti. 1Jh 2:15-17

Piibel.net
© 2000-2021 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!