Olen kuulnud, et neil pole suurt kokkupuutepunkti heategevusega. Seda on kurb uskuda, kuna ainult lühiajalisele kasumile mõtlevad ettevõtted kipuvad eksisteerima ka ainult lühiajaliselt.
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Lõpsõna kõigest, mida on kuuldud:"Karda Jumalat ja pea tema käske, sest see on iga inimese kohus!
Sest Jumal viib kõik teod kohtusse, mis on iga salajase asja üle, olgu see siis hea või kuri."
Kg 12:13-14